Австрія вірить у перспективи ринку України

19.03.2019

Про це розповіла Вельмишановна пані Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер в ході робочого візиту до нашого підприємства.

Разом з нею нас відвідали: Шановна пані Торговий Радник Посольства Габріелє Газельсбергер та Пані Асистент Почесного Консула Австрії у місті Дніпро Катерина Мелешкова. Незважаючи на непросту політичну ситуацію, ринок України є досить привабливим для австрійських інвесторів, які вірять у стабілізацію та зростання економіки нашої країни - також додала пані Посол. Ознайомившись із структурою та виробничими можливостями нашої друкарні, шановні гості були чимало здивовані гнучким набіром обладнання, який надає досить широкі можливості у галузi паковання та етикетки. Особливе враження справила лінія виробництва конусів для морозива (овійок), яку ми встановили найперші в Україні, та лінії з аплікації термозбіжної етикетки, яка дозволяє отримувати нашим замовникам відразу тару з аплікованим слів-рукавом. Також Пані Посол звернула увагу на регулярне проходження нашою компанією сертификації по вищим європейским стандартам, щорічну атестацію якості у найбільших міжнародних концернів, таких як Danon та Nestle.

Завершуючи зустріч, задоволені візитом шановні гості побажали подальших успіхів та розвитку нашой друкарні Марцек-Друкарський Двір, що є одним з провідних виробників галузі етикеток в Україні.

GOLDEN PIXEL AWARD 2018!

29.11.2018

На урочистій церемонії "Золотий піксель" 29.11.2018 у Паласі Вертхайм (Німеччина) компанія Marzek Etiketten+Packaging

з серією благородних етикеток "Der Wein vom Kaiserstuhl + Der Brand vom Kaiserstuhl" виграла у категорії етикеток

та cтала абсолютним переможцем премії "Golden Pixel Award 2018".

Ми раді цій честі! Цей великий успіх є результатом відмінного співробітництва кліента, агенства та компетентної команди Marzek.

 

 

Ми отримали атестацію компанії Disney

21.11.2018

Приємні новини - компанія Disney, як і інші глобальні міжнародні корпорації,

високо оцінила контроль якості та рівень культури виробництва друкарні Марцек-Друкарський Двір.

Визанням цього стало проходження нашою компанією аудіта та отримання дозволу

на виробництво упаковки з використанням зображення персонажів Disney,

який діє ДЛЯ ПРОДУКЦІЇ БУДЬ-ЯКИХ ПІДПРИЄМСТВ на території України.

Діяльність доктора Варекі відзначена лицарським хрестом

11.07.2018

Лист Його Ясновельможністі доктора Яноша Перені, посла Угорщини у Відні, доктору Вареці:

"Дозвольте мені з великим задоволенням повідомити Вам, що Президент Угорської Республіки доктор Янош Адер нагороджує Вас лицарським хрестом Угорського ордена "За заслуги" на знак визнання Вашого вкладу у просунення позитивного іміджу угорського економічного середовища, підтримки угорської підготовки викладачів та Вашої зразкової роботи у якості директора з корпоративної соціальної відповідальності. Я дуже радий подякувати Вам та від щирого серця вітаю."

Нова друкарьска флекс-машина поповнила парк обладнання

01.07.2018

На нашій друкарні встановленна та почала працювати найновіша широкоформатна машина флексо-друку планетарного типу. Відтепер можливості виготовлення Вашої упаковки в залежності від кількості та техничного завдання стали ще більш гнучкими.

Пуск другої лінії аплікації стаканів

20.05.2018

Цех аплікації стаканів поповнений новою, вже другою швідкістною лінією. Відтепер виробничі потужності нашої друкарні дозволяют аплікувати термозбіжну етикетку на Вашу тару двічі швидше.

Відвідання міжнародної поліграфічної виставки Drupa-2016 у Дюсельдорфі

31.05-10.06.2016

Представники компанії Марцек-Друкарський Двір отримали запрошення та відвідали міжнародну поліграфічну виставку Drupa-2016 у Дюсельдорфі, на якій мали можливість зазирнути у майбутнє світової поліграфії, ознайомитись зі сучасними трендами розвитку галузі та вивчали стенди з обладнанням ведучих виробників, таких як Epson, Hewlett Packard, Heidelberg та ін.

Компанія Nestle відзначила нашу друкарню

10.09.2010

Міжнародна компанія Nestle, як і багато інших, визнала ТОВ "Марцек-Друкарський Двір" Сертифікатом "За добрий старт співробітництва у 2009р.". Ми дуже горді черговою відзнакою, та розуміючи відповідальність, маємо намір і в подальшому підвищувати свій рівень професіоналізму та сервісу заради плідного співробитництва.